Kontakt

Kontakt


 

24 urni servis
Hitro popravilo okvare ob katerikoli uri in katerikoli dan.

Prigo, d.o.o., Brezovica

Servisni center Brezovica

Sprejemna pisarna osebnih in dostavnih vozil

Podpeška cesta 10
1351 Brezovica
SI-Slovenja

Tel.: + 386 (0)1 365 82 23
Faks: + 386 (0)1 365 82 42


E-pošta:

Servis gospodarskih vozil: servis.gv@prigo.si
Servis dostavnih vozil: servis.dv@prigo.si
Servis osebnih vozil: servis.ov@prigo.si
Trgovina z rezervnimi deli: trgovina@prigo.si
Nabavna služba: nabava@prigo.si
Skladišče z rezervnimi deli: skladisce@prigo.si
 

Direktor servisa in trgovine

   Franci Mrzel

   Direktor servisa in trgovine

   Tel.: +386 (0)1 365 82 55
   GSM: + 386 (0)31 777 500
   E-pošta: franci.mrzel@prigo.si



Vodja servisnega centra Brezovica

   Zvone Drobnič

   Vodja servisnega centra Brezovica


   Tel.: +386 (0)1 365 82 33
   GSM: + 386 (0)41 404 840
   E-pošta: zvone.drobnic@prigo.si

1x1px_white

Peter Bregar (osebna in dostavna vozila)

GSM: + 386 (0)51 617 191

E-pošta: peter.bregar@prigo.si

 

Alen Kramar (osebna in dostavna vozila)

GSM: + 386 (0)51 694 000

E-pošta: alen.kramar@prigo.si

 
 

Prigo, d.o.o., Brezovica

Servisni center Brdo

Sprejemna pisarna tovornih vozil Mercedes-Benz

Mladinska ulica 89
1000 Ljubljana
SI-Slovenja

Tel.: + 386 (0)1 365 82 22
Faks: + 386 (0)1 365 82 31

 

Servis vozil Mercedes-Benz in Setra

Dejan Ferko (tovorna vozila) 
GSM: + 386 (0)41 771 020 
E-pošta: dejan.ferko@prigo.si

Boris Istenič (tovorna vozila) 
GSM: + 386 (0)41 631 623
E-pošta: boris.istenic@prigo.si

1x1px_white

1x1px_white  

 

Trgovina z nadomestnimi deli Mercedes-Benz in Setra

 

Janez Praznik

Tel.: + 386 (0)1 365 82 02

GSM: + 386 (0)41 717 455
E-pošta: janez.praznik@prigo.si

1x1px_white

Damjan Nagode

GSM: + 386 (0)41 788 866

E-pošta: damjan.nagode@prigo.si

Jože Kržič

GSM: + 386 (0)31 661 111

E-pošta: joze.krzic@prigo.si

 

Matjaž Bergant

GSM: + 386 (0)51 30 15 15

E-pošta: matjaz.bergant@prigo.si

Aljoša Kuštrin

GSM: + 386 (0)51 28 80 00

E-pošta: aljosa.kustrin@prigo.si

 

Nabavna služba

Primož Lončar

Tel.: + 386 (0)1 365 82 13
GSM: + 386 (0)51 665 599
E-pošta: primoz.loncar@prigo.si
1x1px_white  
  
 

Prodaja vozil

 

Luka Omahen

Tel.: + 386 (0)1 365 82 51 
GSM: + 386 (0)41 385 000
E-pošta: luka.omahen@prigo.si

1x1px_white
 


     
 

 

 

Tehnični pregledi in registracija vozil 1A

 

ponedeljek - petek: 07.00 - 19.30
sobota: 08.00 - 13.00

Tel.: +386 1 360 13 80, +386 1 360 13 86
Faks.: +386 1 360 13 82

1x1px_white  
Tahografi

Avtotaho & Števci Marjan Okorn s.p.

Tel.: +386 (0)1 365 72 08
Faks: +386 (0)1 365 72 09
GSM: + 386 (0)41 70 60 80